Hurtownia wody mineralnej Rzeszów

Współpracuj z nami!

Niczego nie jesteśmy tak pewni jak świeżości naszej naturalnej wody mineralnej Staropolska. To dlatego, że nie zajmujemy się wyłącznie jej dystrybucją, ale przede wszystkim produkcją.  Złożenie u nas zamówienia skutkuje natychmiastową realizacją, czyli  bezpośrednim czerpaniem wody ze źródła. To gwarantuje najwyższą  jakość, a dzięki dostawie na drugi dzień otrzymujesz smaczną i niejednokrotnie jeszcze naturalnie zimną wodę.

Pewni wysokiej jakości

Pełnowartościowa woda mineralna posiada zbilansowany skład oraz naturalne pochodzenie pierwiastków. Istotne jest, aby suma składników mineralnych przekraczała 500 mg/l. Taka właśnie jest woda Staropolska. Jej optymalny skład powoduje, że jest doskonała do codziennego spożywania dla każdej osoby, niezależnie od wieku.

Wyższość butelek nad dystrybutorem

Nasza hurtownia wody mineralnej w Rzeszowie oferuje sprzedaż wody w butelkach, co jest niezwykłym udogodnieniem dla pracowników. Poręczne butelki o pojemności 0,5 l i 1,5 l można zabrać zarówno do biurka, jak i do pracy w terenie.

Gwarancja niskiej ceny

Osobiście dostarczamy naszą wodę do firm na terenie Rzeszowa, dzięki czemu pomijamy wszelkich pośredników. To pozwala nam na sprzedawanie naszego produktu w wyjątkowo niskiej cenie w stosunku do oferowanej jakości. Dostępność wyłącznie u producenta oznacza również to, że wody Staropolskiej nie ma w sklepach, dlatego  umożliwiamy zamówienie bezpłatnej próbki wody przed zakupem całej palety.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top