Hurtownia wody mineralnej Katowice

Poznaj naszą hurtownię wody mineralnej

Potrzebujesz wody mineralnej dla firmy? Szukasz atrakcyjnej oferty? Witamy we właściwym miejscu. Tutaj poznasz nasz wyjątkowy produkt, którym jest naturalna woda mineralna Staropolska. Dostarczamy ją w formie butelkowanej do wielu firmy z Katowic oraz okolic.

 

Woda ma znaczenie

Woda w naszym życiu

Obniżona wydolność, zaburzenia koncentracji, bóle głowy, udar cieplny… to wszystko konsekwencje niedoboru odpowiedniej wody w organizmie. Ludzkie ciało niestety nie potrafi magazynować większej ilości wody, przez co ciągle musi być ona dostarczana z zewnątrz. Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawy element zbilansowanej i zdrowej diety.

 

Woda w pracy

Niektóre firmy traktują kwestie zagwarantowania dostępu do wody dla pracowników jako jeden z obowiązków, które należy po prostu odhaczyć. To spory błąd. Po pierwsze, warto sobie uświadomić, że dostęp do pitnej wody to podstawa na każdym stanowisku pracy, niezależnie od warunków na nim panujących. Po drugie, jakość wody i forma w jakiej jest ona dostępna, może mieć duże przełożenie na samopoczucie pracowników oraz ich wydajność. Nawiązanie współpracy z naszą hurtownią wody mineralnej w Katowicach, pozwoli rozwiązać tą kwestię.

 

Staropolska - dobry wybór

Wyjątkowy smak

Mineralna woda Staropolska to jedna z najlepszych wód butelkowych dostępnych na rynku. Skład bogaty w magnez i wapń oraz wyjątkowy smak sprawiają, że w wielu firmach to właśnie Staropolska jest wodą, po którą sięgają pracownicy. Dużą zaletą jest fakt, że woda Staropolska jest wodą butelkowaną. Dzięki temu, woda jest zawsze tam gdzie Twoi pracownicy. Duże butelki, małe, szklane czy PET... dopasuję ofertę to Twoich potrzeb.

 

Zamawiaj wygodnie online

Zamawianie wody Staropolska w naszej hurtowni wody mineralnej z Katowic, jest proste i przejrzyste jak jej skład. Możesz tego dokonać telefonicznie lub korzystając z wygodnego formularza online. Gdy Twoje zamówienie pojawi się w systemie, przystępujemy natychmiast do jego realizacji. W ten sposób możemy dostarczyć wodę nawet na drugi dzień.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top