Hurtownia wody mineralnej Warszawa

Każdy pracownik, czy to w lecie, czy w zimie, czy pracuje w trudnych warunkach, czy w biurze, powinien mieć stały dostęp do wody pitnej. Ciało człowieka w 60% składa się z wody – naszym obowiązkiem jest regularne nawadnianie organizmu, by umożliwić mu sprawne funkcjonowanie. Szukasz sprawdzonej hurtowni wody mineralnej dowożącej do Warszawy? Staropolska to bogata w niezbędny dla zdrowia magnez, pyszna i świeża woda butelkowana, która może być dostarczona do Twojej firmy już jutro!

Czysta woda i czyste reguły

Tak jak nasza woda jest czysta i klarowna, tak również zasady składania zamówień w naszej firmie są proste i transparentne. Wybierasz produkt w hurtowni wody mineralnej, zamawiasz do Warszawy telefonicznie lub online, a my natychmiast przystępujemy do realizacji. Następnego dnia dostarczamy do Twojej firmy świeżą wodę, czerpaną poprzedniego dnia wprost ze źródła. Zawsze odbieramy telefony, na życzenie wysyłamy bezpłatne próbki i chętnie w razie potrzeby pomagamy w rozładunku wody. Nie tworzymy sztucznych i niepotrzebnych procedur. Szanujemy Twój czas i chcemy, by nasza woda trafiła do Twojej firmy jak najszybciej, dlatego by zamówić u nas paletę wypełnioną butelkami z wodą, potrzebujesz jedynie 15 sekund.

Czy dobra woda musi być droga?

Najdroższe wody to zazwyczaj te najszerzej reklamowane, a niekoniecznie najlepsze. Dlaczego nasza woda jest tak tania? Kupując wodę dla firmy Staropolską, zamawiasz bezpośrednio u producenta, całkowicie pomijając udział generujących dodatkowe koszty pośredników. Dzięki temu otrzymujesz świetnej jakości wodę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oferta produktów

Nasza oferta jest prosta. W zależności od potrzeb możesz zamówić z hurtowni wody mineralnej w Warszawie, wodę w poręcznych butelkach 0,5 l lub w większych o pojemności 1,5 l. Oferujemy trzy rodzaje wody – gazowanąlekko gazowaną oraz niegazowaną. Nasza woda jest świeża i na bieżąco czerpana ze źródła.

Jak przebiega współpraca?

Wybierając wodę Staropolską, kupujesz prosto od producenta. To ogromny plus – po pierwsze, woda jest świeża, po drugie zamawiając wodę w ten sposób, całkowicie omijasz udział generujących dodatkowe koszty pośredników. Dostępność wyłącznie u producenta m.in. z hurtowni wody mineralnej z Warszawy, oznacza jednak również to, że wody Staropolskiej nie znajdziesz na sklepowych półkach. Jeśli nie chcesz od razu kupować całej palety, możesz skorzystać z opcji zamówienia bezpłatnej próbki. Najpierw sprawdź, czy woda odpowiada Ci smakowo (a gwarantujemy, że tak będzie!), a dopiero później zrób zakupy dla całej firmy. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie na paletach – pojemność palety to 504 butelki 1,5 l lub 1512 butelek 0,5 l.

Proces dostawy

Zamówienie możesz złożyć telefonicznie, mailowo lub w naszym sklepie online. Jeśli prowadzisz kilka oddziałów, złóż jedno zamówienie i opłać jedną fakturę – my zajmiemy się dostarczeniem wody do wszystkich wskazanych miejsc. Nie musisz kupować całej palety jednego rodzaju wody – na życzenie możemy wymieszać wody gazowane, niegazowane i lekko gazowane.

Ile trwa dostawa?

W 96% przypadków woda trafia do naszych klientów już w następnym dniu roboczym! Nie czekamy na przelew – po wpłynięciu zamówienia od razu zabieramy się za realizację. Wiemy, że woda jest ważna i nie chcemy, byś musiał czekać na nią zbyt długo!


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top