Hurtownia wody mineralnej Szczecin

Woda mineralna? Naturalnie!

Woda stanowi 60-70% masy ciała Twojego pracownika. W trakcie pracy zarówno fizycznej jak i przy komputerze człowiek traci jej wewnętrzne zasoby, które należy na bieżąco uzupełniać. Jednakże nie bez znaczenia jest po jaką wodę się sięga. Wartościowy produkt to naturalna woda mineralna, której ilość składników mineralnych przekracza 500 mg/l, zasobna w magnez i wapń, chlorki i inne znaczące dla organizmu minerały.

Dlaczego my?

Produkt specjalnie dla Ciebie

Woda mineralna Staropolska, którą oferuje nasza hurtownia wody mineralnej w Szczecinie, jest idealnie zbilansowanym produktem naturalnego pochodzenia. Wpływ na najwyższą jakość ma również jej świeżość oraz alkaliczne pH (niegazowana). Wodę czerpiemy prosto ze źródła często w dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a w dniu następnym dostarczamy wodę do firmy. Bez zbędnych pośredników.

Wygoda, praktyczność i bezpieczeństwo.

Wyższość butelek nad ogólnodostępnymi dystrybutorami przejawia się przede wszystkim praktycznością. Butelka może towarzyszyć pracownikowi niezależnie od jego stanowiska. Doskonale sprawdzi się na stole konferencyjnym, w służbowej podróży czy pracy w terenie. Wygodne i poręczne butelki 0,5l oraz 1,5l sprawdzą się w różnych okolicznościach, a w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego będą dodatkowo zapewniały bezpieczeństwo pracownikom.

Współpraca idealna

Decydując się na kupno wody w naszej hurtowni wody mineralnej w Szczecinie, masz pewność, że kupujesz prosto od producenta. Dzięki temu masz gwarancję świeżości, a przy tym niskiej ceny.

 


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top