Hurtownia wody mineralnej Poznań

Najlepsza woda firmowa

W Twojej firmie skończyła się woda? Myślisz o zmianie dostawcy? Nasza hurtownia to idealny wybór. Od lat dostarczamy firmom z Poznania naturalną wodę mineralną Staropolska, która dzięki zbilansowanemu składowi oraz walorom smakowym zostawia w tyle najbardziej znane marki na rynku.

Na tle konkurencji wyróżniamy się nie tylko doskonałym produktem.  Gwarantujemy także najniższą cenę i szybką dostawę z hurtowni w Poznaniu… To, co jednak robi największe wrażenia na naszych klientach to świeżość oferowanej wody, której nie da się pobić, ponieważ produkujemy ją niemal na bieżąco.

 

Świeża woda to nasz znak firmowy

Staropolska – najlepszy wybór

Kupując wodę w sklepach, często nie zdajemy sobie sprawy, jak długo jest ona przechowywana w butelce. W efekcie, zamiast pysznej i zdrowej wody, kupujemy średniej jakości ciecz. Nie popełniaj tego błędu i zagwarantuj swoim pracownikom wybór najlepszy z możliwych – naturalną wodę mineralną Staropolska, którą czerpiemy prosto ze źródła.

 

Poczuj naturalne orzeźwienie

Woda mineralna smakuje najlepiej gdy jest lekko schłodzona. To z resztą jej naturalny stan. Łatwo jednak o tym zapomnieć, gdy kupujesz wodę przetrzymywaną miesiącami w magazynach lub magazynowaną na zewnątrz. Decydując się na dostawę wody mineralnej do firmy, masz okazję przekonać się jak smakuje woda świeżo zaczerpnięta ze swojego naturalnego źródła.

 

Współpraca z nami to przyjemność

W naszej hurtowni wody mineralnej w Poznaniu sprzedajemy wyjątkową wodę gazowanąniegazowanąlekko gazowaną i tak samo traktujemy naszych klientów. Przede wszystkim szanujemy Twój czas. Przez lata doskonalenia procedury przyjmowania zamówień oraz szybkich dostaw, udało się nam stworzyć system gdzie nowy klient może złożyć zamówienie w kilkanaście sekund, a palety z wodą będą w dowolnej firmie w Poznaniu na drugi dzień roboczy.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top