Hurtownia wody mineralnej Opole

Zostań naszym partnerem

Potrzebujesz szybkiej dostawy wody mineralnej do Twojej firmy w Opolu? Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją butelkowanej wody mineralnej Staropolska, która zdążyła już zdobyć uznanie wśród pracowników wielu firm w Opolu i okolicach. Dołącz do tego grona i ciesz się wyjątkowymi walorami naturalnej wody Staropolska.

 

Woda Staropolska – synonim świeżości

Gwarantujemy najwyższą świeżość dostarczanej wody gazowanejniegazowanejlekko gazowanej oraz jej doskonały smak. Woda jest czerpana i rozlewana często dzień przed dostawą do Twojej firmy. Zamów już dzisiaj paletę wody z hurtowni wody mineralnej z Opola i pokaż pracownikom, że szukasz dla nich najlepszych rozwiązań. Różnorodna oferta naszej hurtowni z pewnością sprosta ich oczekiwaniom.

 

Dostawa na następny dzień

To, co nas wyróżnia to błyskawiczna realizacja zamówienia. Zadzwoń na infolinię lub wypełnij formularz zamówieniowy drogą online. Jeżeli dokonasz go przed 10:00, to nasza hurtownia wody mineralnej w Opolu dostarczy palety z wodą do Twojej firmy na następny dzień roboczy. Nie będziemy nawet czekać na Twój przelew. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dostawa wody może być istotna dla funkcjonowania firmy, szczególnie w upały. Do realizacji zamówienia przystępujemy od razu po jego wpłynięciu.

 

Gwarancja niskiej ceny

Oprócz szybkich dostaw naszym partnerom z Opola gwarantujemy także niezwykle atrakcyjne stawki. Nie przepłacaj za wodę, która tylko udaje, że jest premium. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem oraz dystrybutorem, nie musimy współpracować z pośrednikami. Tak krótki łańcuch dostaw pozwala na przedstawienie atrakcyjnej oferty oraz zachowanie najwyższej jakości wody dla firmy.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top