Hurtownia wody mineralnej Olsztyn

Zamów i się przekonaj

W Twojej firmie po raz kolejny skończyła się woda? Rozglądasz się za nowym dystrybutorem? Zamów w naszej hurtowni paletę wody mineralnej Staropolska do Twojej firmy w Olsztynie i przekonaj się o jej walorach osobiście. Współpraca z naszą hurtownią jest przejrzysta jak woda, którą oferujemy. Jesteśmy w stanie zaproponować Twojej firmie najniższą cenę oraz najlepszą jakość dlatego, że jesteśmy nie tylko jej producentem, ale także bezpośrednim dystrybutorem.

W ten sposób pomijamy wszystkich pośredników, których działalność wpływa jedynie na wzrost ceny oraz pogorszenie walorów wody. Najczęściej wynika to ze zbyt długiego przechowywania butelkowanej wody w magazynach. Nasza hurtownia w Olsztynie dostarczy wodę do Twojej firmy, która była czerpana ze źródła w dniu złożenia zamówienia. Tego nie pobije żaden dostawca wód w regionie.

 

Woda lepsza niż inne

Nie daj się nabić w butelkę

Cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Dotyczy to także wód, które można znaleźć na półkach w sklepie. Choć pozornie wydawać by się mogło, że popularne i drogie wody mineralne są pewnym wyborem i gwarantem udanych zakupów, bardzo często rzeczywistość jest z goła odmienna. Im bardziej dana marka jest promowana i reklamowana, tym jakość wody bywa garsza. W końcu koszty intensywnego marketingu muszą się zwrócić. Nie daj się na to nabrać i porównuj skład mineralny wód, które kupujesz. W szczególności zawartość najważniejszych, magnezu i wapnia. Dostarczamy z naszej hurtowni wody z Olsztyna wodę jakościową i zawierającą wszystkie najważniejsze minerały.

 

Świadomość jakości

Dobra woda mineralna to przede wszystkim wartościowy i zbilansowany skład oraz naturalne pochodzenie pierwiastków. Dokładnie taka jest woda Staropolska. Dzięki wysokiej zawartości magnezu i wapnia przy jednoczesnej niskiej zawartości sodu, jest to woda idealna do codziennego użytku dla każdej osoby. Co bardzo istotne, wszystkie składniki zawarte w Staropolskiej występują w naturalnej, najbardziej przyswajanej formie jaka jest możliwa.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top