Hurtownia wody mineralnej Łódź

Chętnie zostaniemy Twoim dostawcą

Jeżeli szukasz dla Twojej firmy dostawcy wody, to jesteś we właściwym miejscu. Od lat zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją naturalnej wody mineralnej Staropolska na terenie Łodzi i okolic. To najlepszy wybór, jaki możesz zaoferować swoim pracownikom. Największa zaleta naszej wody? Zbilansowany skład i absolutna świeżość. Dzięki niej nasza woda zachowuje swoje zdrowotne właściwości, a przy tym doskonale smakuje.

 

Gwarancja świeżości na najwyższym poziomie

Zamów w naszej hurtowni wody mineralnej z Łodzi wodę Staropolska gazowanąniegazowaną lub lekko gazowaną, a my dostarczymy Ci wodę, która była czerpana poprzedniego dnia. Odpuść sobie kupowanie wody butelkowej w sklepach. Nigdy nie masz pewności ile miesięcy czy nawet lat była przetrzymywana w butelkach.  Najszybsza droga do tego, aby otrzymać pyszną, świeżą wodę to nasza hurtownia.

 

Zaufaj nam

Dołącz do grona wielu firm z Łodzi, które na co dzień mają okazję z nami współpracować. To co sobie chwalą najbardziej to błyskawiczna dostawa oraz bardzo atrakcyjne ceny. Możemy sobie na to pozwolić, gdyż jesteśmy producentem oraz bezpośrednim dystrybutorem wody Staropolska. W naszym łańcuchu dostaw nie miejsca dla pośredników.

 

Wygodne zamawianie

Złożenie zamówienia w naszej hurtowni wody mineralnej w Łodzi zajmie Ci 15 sekund. Tyle trwa wypełnienie specjalnie opracowanego formularza online. Od razu przystąpimy do jego realizacji. Dla naszej hurtowni nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli Twoja firma znajduje się w Łodzi i potrzebujesz wody dla firmy na jutro, to wystarczy, że złożysz zamówienie przed godziną 10:00, aby tak właśnie było.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top