Hurtownia wody mineralnej Kielce

Woda w firmie

Być może do tej pory nie przywiązywałeś większej wagi do tego, jaką wodę mają do dyspozycji pracownicy w Twojej firmie. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że nie warto zostawiać tego obszaru firmy przypadkowi. Jeżeli trafiłeś na tę stronę to znak, że szukasz nowych rozwiązań. Zobacz ofertę naszej hurtowni wody w Kielcach i poznaj flagowy produkt – wodę mineralną Staropolska.  Przekonasz się, że dobra woda ma znaczenie.  Nie zapomnij porównać jej składu do innych znanych wód mineralnych!

 

Dobra woda, znaczy świeża

Świeżość to nasza dewiza

Zapewnienie największej świeżości wody to dla nas priorytet. Nikomu nie chcemy odbierać tego elementu wody, który ma bezpośredni wpływ na jej walory smakowe. Aby osiągnąć ten cel, postanowiliśmy zrezygnować ze współpracy z pośrednikami i zająć się nie tylko produkcją, ale także bezpośrednią dystrybucją wody lekko gazowanejniegazowanej i gazowanej.

 

Jutro Staropolska będzie u Ciebie

Funkcjonując w takim modelu, udało nam się  maksymalnie skrócić czas, który mija od zamówienia do dostawy wody.  Zamów paletę wody dla firmy Staropolska przed godziną 10:00, a już na następny dzień przekonasz się osobiście o jej wyjątkowych walorach. Jednocześnie gwarantujemy przy tym niespotykaną nigdzie indziej świeżość. Woda Staropolska jest czerpana ze źródła w dniu zamówienia. Często przyjeżdża z hurtowni z Kielc do odbiorcy naturalnie zimna.

 

Zamawianie u nas to przyjemność

Szanujesz swój czas? My także. Dlatego proces składania zamówienia w naszej hurtowni nie trwa dłużej niż kilkanaście sekund. Przekonaj się sam. Specjalny formularz online pozwala na błyskawiczne rejestrowanie nowych zamówień, a my równie szybko możemy zacząć przygotowywać palety pysznej i zdrowiej wody mineralnej Staropolska.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top