Hurtownia wody mineralnej Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do współpracy

Współpraca z naszą hurtownią wody mineralnej w Gorzowie Wielkopolskim oznacza niską cenę w stosunku do wysokiej jakości oferowanego produktu, a co za tym idzie – całkowite zadowolenie klienta! Szybka realizacja zamówienia, prosta forma współpracy i niezwykle świeża woda to cechy wyróżniające nas na tle konkurencji.

Jaką wodę zamówić do firmy

Nie tylko dystrybutor

Woda z dystrybutora to dość powszechny sposób na zapewnienie pracownikom dostępu do wody pitnej. To rozwiązanie niesie ze sobą jednak szereg niedogodności. Przede wszystkim, nigdy nie mamy pewności, od jak dawna otwarta butla przebywa na dystrybutorze.  Niestety zbyt długi czas po otwarciu (w sprzyjających warunkach wystarczy doba) powoduje namnożenie się bakterii i ogólne zanieczyszczenie mikrobiologiczne wody (czasami butla obrasta zielonymi glonami). Dostawcy wody w systemie „galonowym” dbają także o to, aby jej skład był możliwe jak najuboższy w minerały, dzięki czemu czajnik wewnątrz dystrybutora nie wymaga częstego i kłopotliwego odkamieniania. Dodatkowo ciągłe chodzenie do ogólnodostępnego dystrybutora powoduje obniżenie koncentracji i zmniejszoną wydajność pracownika. 

Praktyczna woda butelkowana

Sposobem na uniknięcie tych problemów jest zapewnienie w miejscu pracy wody butelkowanej, takiej jak Staropolska. W ten sposób pracownik ma swoją butelkę dobrej wody mineralnej o zbilansowanym składzie zawsze w zasięgu ręki, nieważne czy pracuje przy biurku, na linii produkcyjnej czy też w terenie.

W naszej hurtowni wody mineralnej w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy różne pojemności butelek, co daje możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb firmy. Wodę czerpiemy prosto ze źródła, często w przeddzień dostawy, dlatego niejednokrotnie dostarczana woda dla firmy była jeszcze naturalnie zimna! Nie wierzysz? Zamów bezpłatną próbkę i sam się przekonaj!


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top