Hurtownia wody mineralnej Gdańsk

Dołącz do grona ponad 2000 zadowolonych firm

Nasza hurtownia zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wody mineralnej Staropolska na terenie Gdańska. Działamy błyskawicznie i zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów. Dostawa na jutro? Nie ma problemu. Staropolska to wyjątkowa woda mineralna, którą możemy zaoferować Twojej firmie z Gdańska z zachowaniem bardzo atrakcyjnych stawek.

 

Ile powinna kosztować woda mineralna?

Zastanawiałeś się kiedyś, ile powinna kosztować woda mineralna? Z jednej strony, zależy nam na najwyższej jakości. W końcu dla naszego organizmu woda jest bezcenna i stanowi jego główny składnik. Z drugiej strony, woda występuje powszechnie, przez co wydaje się być bardzo tanim produktem. Złoty środek znajduje się w naszej hurtowni w Gdańsku - woda mineralna Staropolska. Woda z doskonałym składem oraz gwarancją najniższej ceny.

 

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem

Bez pośredników

Aby zagwarantować Twojej firmie wysoką jakość wody mineralnej oraz najniższą cenę, nasza hurtownia pracuje bez udziału żadnych pośredników. My odpowiadamy za jej produkcję oraz transport do klienta. W ten sposób woda Staropolska stała się nie tylko symbolem jakości, ale także konkurencyjności. Nie przepłacaj już więcej i zamów wodę niegazowanągazowaną lub lekko gazowaną bezpośrednio w naszej hurtowni w Gdańsku, nawet do wielu oddziałów Twojej firmy rozsianych po całej Polsce.

 

Działamy błyskawicznie

Składając zamówienie na paletę wody Staropolska, przekonasz się o czymś, z czego jesteśmy znani. To czas realizacji zamówienia. Dzięki rozwiązaniom technologicznym oraz logistycznym jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość wody dla firmy na kolejny dzień roboczy. Jedynym warunkiem jest złożenie zamówienia przed godziną 10:00.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top