Hurtownia wody mineralnej Bydgoszcz

Dlaczego woda jest potrzebna?

Lepsza praca mózgu

Nawodniony organizm to organizm efektywny. Dzieje się tak, ponieważ woda ma duży wpływ na wydajność pracy mózgu. Dbając o właściwy poziom nawodnienia, potrafimy dłużej i mocniej koncentrować się na powierzonych zadaniach.

Wydajność całego organizmu

Jednak woda ma kluczowy wpływ nie tylko na pracę mózgu, ale również na wydolność całego organizmu. Należy o tym szczególnie pamiętać podczas wzmożonego wysiłku, kiedy to organizm szybciej pozbywa się wewnętrznych zasobów wody.

 

Woda to nasza pasja

Od lat zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wody mineralnej na terenie Bydgoszczy i okolic. Z oferty naszej hurtowni wody mineralnej w Bydgoszczy skorzystało już wiele firm, których pracownicy codziennie mogą  cieszyć się wyjątkowymi walorami naszej wody mineralnej.

Staropolska to przede wszystkim woda doskonale zbilansowana. Zawiera dużą ilość wapnia i magnezu występującej w bardzo pożądanej proporcji 2:1. Dzięki temu można ją pić codziennie oraz w każdym wieku. Doskonale sprawdza się zarówno w firmach typowo biurowych jak i w miejscach, gdzie przeważają prace fizyczne, którym towarzyszy zwiększony wydatek energetyczny organizmu.

 

Zamówienie w 15 sekund

Obsługa zamówień to element, który opanowaliśmy w naszej hurtowni wody mineralnej w Bydgoszczy do perfekcji. Możesz to zrobić tradycyjnie drogą telefoniczną lub online. Wypełnienie specjalnego formularza nie zajmie Ci dłużej niż kilkanaście sekund. W momencie gdy system zarejestruje Twoje zamówienie, przystępujemy natychmiast do jego realizacji. Potrzebujesz wody dla firmy na jutro? Dla nas to nie problem.


wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top