Hurtownia wody mineralnej czy producent?
Posted by     paź 26, 2019     Home    0 Comments

Hurtownia wody mineralnej to inaczej dystrybucja napojów w ilościach hurtowych. Hurtownie dostarczają wody wielu znanych marek takie jak Cisowianka czy Nałęczowianka oraz wiele innych. W wodadlafirmy.pl łamiemy stereotyp typowej hurtowni wody i proponujemy Ci współpracę bezpośrednio z producentem, który zapewnia wiele dodatkowych usług w tym taką jak bezpośrednia, bezpłatna dostawa wody do firm w dowolne miejsce w Polsce lecz zamiast szerokiej gamy produktów oferuje jeden, doskonały.

Nie znasz Staropolskiej? Nie wiesz co to za woda? Zastanawiasz się jaka ilość produktów mieści się na palecie?

Chcesz dowiedzieć się więcej o jej walorach oraz co mówi o nas najbardziej znany ranking wód mineralnych NUTRIRANK oraz jaka jest jej cena ?

Jakie obecnie wyróżniamy kategorie wód mineralnych? Co stanowi o wysokiej jakości wody?

O jakości wód oprócz ich dobrego smaku stanowi ich skład mineralny. To jednak nie wysoka zawartość wszystkich minerałów czyni wodę odpowiednią do picia. Szukaj wód, które cechują się wysoką zawartością magnezu i wapnia oraz mają zawartość minerałów w litrze wyższą niż 500 mg/l. Czym Staropolska różni się od innych wód na rynku i dzięki czemu staje się jedną z najczęściej kupowanych wód do firm?

Niewątpliwie z zakupu wody chętnie korzystają Ci, dla których liczy się szybka dostawa. Jednak to właśnie bardzo dobry skład, szczególnie zawartość wapnia i magnezu w proporcji 2:1 oraz wyjątkowe pH 7,8 (jest to woda jurajska) to główne powody, dzięki którym woda Staropolska pośród wielu produktów dostępnych na rynku cieszy się co raz większym uznaniem wśród konsumentów.

Ranking wód mineralnych nutrirank prezentuję Staropolską na 20 pozycji spośród ponad 100 wód co stawia ją w czołówce wód w Polsce.

Niewątpliwą zaletą jest także jej cena, która jest atrakcyjna dzięki temu, że możesz dokonać zakupu u producenta, a świeża woda mineralna dostarczana jest bezpośrednio do Twojej firmy. Warunkiem jest spełnienie minimum logistycznego wynoszącego jedna paleta. Ilość jaka mieści się na palecie to 504 butelki wody 1,5l oraz 1512 butelek wody 0,5l.

Related Posts:

Top

}