Woda mineralna 0,5l na paletach dla pracowników 

Woda mineralna w butelkach PET o pojemności 0,5l

Staropolska – idealna woda mineralna dla firm

Woda dla pracowników kupowana przez firmy to w zasadzie standard w każdym miejscu pracy. Dlaczego akurat Staropolska to dobry wybór? Przede wszystkim dlatego, że ma unikalny skład. Idealny balans i ilość składników mineralnych sprawiają, że jest to jed...

Woda mineralna w butelkach PET o pojemności 0,5l

Staropolska – idealna woda mineralna dla firm

Woda dla pracowników kupowana przez firmy to w zasadzie standard w każdym miejscu pracy. Dlaczego akurat Staropolska to dobry wybór? Przede wszystkim dlatego, że ma unikalny skład. Idealny balans i ilość składników mineralnych sprawiają, że jest to jedna z najlepszych wód średnio zmineralizowanych w Polsce. Wyróżnia ją duża zawartość magnezu i wapnia w najlepszej proporcji - jeden do dwóch oraz niska zawartość sodu. Jest to woda alkaiczna o pH 7,8. Ten typ wody  mineralnej jest najbardziej odpowiedni do codziennego użytku.

Dostawy wody mineralnej we wskazane miejsce realizowane są bardzo szybko, a ponadto nie ponoszą Państwo żadnych kosztów z nimi związanych.

Woda mineralna 0,5 l – zalety mniejszej butelki

Staropolską napełniamy większe i mniejsze butelki. Te mniejsze, półlitrowe butelki z pewnością są dużo bardziej poręczne niż duże. Świetnie pasują do dłoni. Z łatwością się je przenosi. Mieszczą się nawet w torebce. Można swobodnie pić wprost z nich, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Dzięki mniejszej pojemności łatwiej również dbać o świeżość wody – możemy ją wypić zaraz po otwarciu butelki. W niektórych warunkach, szczególnie przy pracy w wysokich temperaturach woda w dużych butelkach nagrzewa się zanim zostanie całkowicie wypita. Nasi Klienci mówią nam, że część wody się marnuje. W takich warunkach lepiej sprawdza się poręczna butelka o pojemności 0,5l. 

Z bąbelkami czy bez?

Każda butelka naszej wody to bogactwo minerałów wspierających zdrowie. Każda doskonale nawadnia. I każda może być taka, jaką lubimy najbardziej. Dla tych, którzy przepadają za mocnym uderzeniem bąbelków, polecamy wodę wysokonasyconą. Niegazowana wersja będzie najlepsza dla osób, które piją wodę w najczystszej, naturalnej postaci. Natomiast wody średnio nasycone docenią Ci, którzy lubią, kiedy coś delikatnie musuje. Wszystkie te trzy rodzaje dostępne są w naszej hurtowni wody mineralnej. Naszym najlepszych wyborem jest woda lekko gazowana. Dwutlenek węgla świetnie stabilizuje skład wody, zabezpiecza ją mikro biologicznie i nadaje jej dobry smak.

Paleta wody 0,5 l

Naszą wodę mineralną pakujemy w wygodne zgrzewki. Dzięki temu łatwiej się ją przechowuje i transportuje. Warto kupić jej większą ilość, bo jest to gwarancja niskiej ceny za butelkę, która, przy zakupie palety, wynosi tylko 0,60 zł za sztukę. Na każdej z palet mieści się aż 1512 sztuk półlitrowych butelek. To bardzo wygodne rozwiązanie tym bardziej, że woda ma stosunkowo długi termin zdatności do użycia. Wodę dostarczamy na paletach przemysłowych bez konieczności ich zwrotu.

Dostawy wody mineralnej

Wystarczy wybrać rodzaj produktu i zamówić go, a my zajmiemy się resztą. Dostawy wody mineralnej realizujemy już w ciągu 24 h. Co ważne, dostawa jest całkowicie darmowa. Wielu Klientów chwali nas za to, że potrafimy wykonać dostawy wody mineralnej w wiele miejsc w jednym czasie, na przykład do 10 oddziałów firmy na terenie całej Polski.

Więcej
There are 3 products.

Paleta naturalnej wody mineralnej STAROPOLSKA bogatej w magnez i wapń, średniozmineralizowanej z DARMOWĄ dostawą w 24h! Sprawdź nas. 1512 butelek, paleta jednorazowa.

937,44 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska lekko gazowana bogata w magnez i wapń o niskiej zawartości sodu. 1512 butelek na palecie. Dostawa GRATIS! Zamówienia złożone do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia. Paleta jednorazowa, bezzwrotna.

937,44 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska gazowana bogata w magnez i wapń o niskiej zawartości sodu. 1512 butelek na palecie. Dostawa GRATIS!  Paleta jednorazowa.

937,44 zł netto
Showing 1 - 3 of 3 items

wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top