Woda lekko gazowana na palety - dla biur i firm 

 Najlepsza woda mineralna do pracy

Woda mineralna wspiera ciało w prawidłowym funkcjonowaniu. Dostarcza pierwiastków, które są niezbędne, by cieszyć się zdrowiem. Jest bardzo ważnym element codziennej diety. Co ważne, minerały występujące w wodzie jako jony, charakteryzują się dużą biodostępnością. Akurat w takiej formie są najlepiej przyswajane...

 Najlepsza woda mineralna do pracy

Woda mineralna wspiera ciało w prawidłowym funkcjonowaniu. Dostarcza pierwiastków, które są niezbędne, by cieszyć się zdrowiem. Jest bardzo ważnym element codziennej diety. Co ważne, minerały występujące w wodzie jako jony, charakteryzują się dużą biodostępnością. Akurat w takiej formie są najlepiej przyswajane przez nasz organizm.

Woda mineralna Staropolska ma unikalny skład – jeden z najlepszych w Polsce, jeśli chodzi o wody średniozmineralizowane. Jest bogata w bardzo ważne dla naszego organizmu pierwiastki: magnez i wapń. Zawartość wszystkich składników mineralnych sprawia, że jest to idealna woda mineralna do użytku codziennego.

Dostawa wody do firmy

Woda Staropolska może być dostarczona bezpośrednio do Państwa miejsca pracy. Napełniamy nią wygodne w użyciu 1,5-litrowe i 0,5-litrowe butelki. Dzięki temu, że dysponujemy hurtownią wody mineralnej, jesteśmy w stanie bardzo sprawnie ją dystrybuować.

Dla firm idealna będzie niegazowana, gazowana lub lekko gazowana woda mineralna na palecie. Takie zamówienia dostarczamy w każde miejsce w Polsce. Ponadto nie ponoszą Państwo kosztów dostawy. Wielu Klientów ceni sobie to, że mogą zamówić wodę mineralną do wielu oddziałów firmy u jednego dostawcy.

Woda mineralna lekko gazowana

Wielu z nas lubi, jeśli woda mineralna wzbogacona jest o delikatne bąbelki. Przyjemne musowanie daje wrażenie odświeżenia i orzeźwienia. Ale nie tylko doznania smakowe są tu ważne. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, właśnie na wodę mineralną lekko gazowaną powinniśmy zwrócić uwagę. Dlaczego? Zawartość CO2 wspomaga wchłanianie wapnia i magnezu – pierwiastków życia, jednych z najważniejszych w naszym ciele. Poza tym, nasycenie wody dwutlenkiem węgla sprawia, że wytwarza się w niej lekki kwas węglowy. Dzięki niemu wspieramy nasz organizm w utrzymaniu bardzo ważnej dla niego równowagi kwasowo-zasadowej. Dwutlenek węgla także zabezpiecza wodę w sensie mikrobiologicznym oraz stabilizuje jej skład fizykochemiczny. Jest to najbardziej polecany rodzaj wody przez specjalistów.

Więcej
There are 2 products.

Naturalna woda mineralna Staropolska lekkogazowana, bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki o pojemności 1,5l bardzo smacznej wody mineralnej. DARMOWA DOSTAWA - CAŁA POLSKA. Zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia!

498,96 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska lekko gazowana bogata w magnez i wapń o niskiej zawartości sodu. 1512 butelek na palecie. Dostawa GRATIS! Zamówienia złożone do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia. Paleta jednorazowa, bezzwrotna.

937,44 zł netto
Showing 1 - 2 of 2 items

wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, którego specjalnością jest dostawa wody butelkowanej. Mimo, że jako producent wody mineralnej działamy nieprzerwanie od 1986 roku można nas także zaliczyć do czołowych hurtowni wody mineralnej. Zajmujemy się produkcją i bezpośrednią dostawą wody do firm. Zasięg naszej działalności jako hurtowni wody cała Polska. Staropolska to naturalna woda mineralna. Alkaiczna, średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. W pierwszym kwartale dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l. Tania woda mineralna cena hurtowa od 0,62zł netto za butelkę. Staropolska to woda mineralna alkaliczna o naturalnym pH 7.8. To także woda mineralna niskosodowa. Woda mineralna z magnezem. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

Top