Woda niegazowana na palety - dla biur i firm 

Woda dla pracowników

Jako producent wody mineralnej Staropolska promujemy zdrowe nawyki związane z codziennym piciem wody. Bardzo nas cieszy, że firmy coraz bardziej dbają, by ich pracownicy mieli dostęp do dobrej jakości wody w pracy. To jeden z najłatwiejszych sposobów, by zadbać o siebie i wpierać zdrowie swojego ciała.

Woda Staropolska jest ...

Woda dla pracowników

Jako producent wody mineralnej Staropolska promujemy zdrowe nawyki związane z codziennym piciem wody. Bardzo nas cieszy, że firmy coraz bardziej dbają, by ich pracownicy mieli dostęp do dobrej jakości wody w pracy. To jeden z najłatwiejszych sposobów, by zadbać o siebie i wpierać zdrowie swojego ciała.

Woda Staropolska jest jedną z najlepszych w Polsce w klasie wód średniozmineralizowanych. Doskonale uzupełnia niedobory minerałów – szczególnie magnezu i wapnia – które są niezbędne, by zachować dobrą kondycję psycho-fizyczną. Magnez zapewnia m.in. prawidłowe funkcjonowanie układów nerwowego i odpornościowego, utrzymuje odpowiednie ciśnienie krwi. Wapń z kolei sprawia, że mamy pogodny nastrój, spokojny sen, odprężone mięśnie i mocne kości. Nie bez przyczyny oba nazywane są pierwiastkami życia.

Woda mineralna niegazowana

Woda mineralna niegazowana to najbardziej naturalna postać wody. W Staropolskiej stosunek i ilość minerałów są doskonale zbilansowane. Oznacza to, że naszą wodę mogą codziennie pić osoby w każdym wieku. I każda z nich może mieć pewność, że w ten sposób wspiera prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu. Duże znaczenie ma także fakt, że Staropolska to woda alkaiczna o pH 7,8.

Niegazowana woda mineralna na palecie

Dostawa wody Staropolska jest darmowa na terenie całego kraju. Na zamówionej palecie mieści się ponad 504 butelki o pojemności 1,5 litra i 1512 butelek 0,5-litrowych. Wszystkie zapakowane są w zgrzewki, dzięki czemu butelki można łatwo przechowywać i przenosić. Paletę wody dostarczamy w jak najkrótszym możliwym czasie – zamówienia złożone we wczesnych godzinach rannych realizujemy jeszcze tego samego dnia. Woda z dostawą to niezwykle wygodne rozwiązanie dla firm, które się w nią zaopatrują.

Hurtowania wody mineralnej

Wybierając wodę Staropolską, wybieracie Państwo wodę bezpośrednio od producenta. Dlaczego to takie ważne? Jako producent, możemy zagwarantować wysoką jakość naszego produktu. Kontrolujemy ją na każdym etapie – od wydobycia, przez butelkowanie i magazynowanie, aż po transport. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy to, co najlepsze, w niezmienionej postaci. Cieszymy się, że nasi klienci to doceniają.

Więcej
There are 2 products.

504 butelki naturalnej wody mineralnej Staropolska niegazowanej o pojemności 1,5l Woda alkaliczna o pH 7,8 Neutralny smak oraz zapach. Znacząca zawartość wapnia i magnezu, niskosodowa. Darmowa dostawa (CAŁA POLSKA) - zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10 realizujemy tego samego dnia.

498,96 zł netto

Paleta naturalnej wody mineralnej STAROPOLSKA bogatej w magnez i wapń, średniozmineralizowanej z DARMOWĄ dostawą w 24h! Sprawdź nas. 1512 butelek, paleta jednorazowa.

937,44 zł netto
Showing 1 - 2 of 2 items

wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top