Woda gazowana na palety - dla firm i biur 

Woda butelkowana dla firm

Staropolska to wyjątkowa woda mineralna. Ceniona jest za swój unikalny skład, który zapewnia jej wysoka zawartość wapnia oraz magnezu. Łączna suma występujących w niej składników mineralnych to prawie 621 mg/l. Jako woda do firmy sprawdza się idealnie. Ze względu na swój skład jest najbardziej odpowiednią wodą do codzie...

Woda butelkowana dla firm

Staropolska to wyjątkowa woda mineralna. Ceniona jest za swój unikalny skład, który zapewnia jej wysoka zawartość wapnia oraz magnezu. Łączna suma występujących w niej składników mineralnych to prawie 621 mg/l. Jako woda do firmy sprawdza się idealnie. Ze względu na swój skład jest najbardziej odpowiednią wodą do codziennego użytku.

Gazowana woda mineralna na palecie

By cieszyć się zdrowiem, powinniśmy nawadniać swój organizm ok. 2 litrami wody dziennie. Mając pod ręką butelkę wody mineralnej o określonej pojemności, dużo łatwiej kontrolować wypijaną ilość. To bardzo wygodna forma dbania o siebie. W miejscu pracy najłatwiej to zrobić, ponieważ spędzamy tu najwięcej czasu.

Mineralną wodą gazowaną Staropolska napełniamy 1,5 litrowe i 0,5 litrowe butelki. Takie pojemności butelek to najbardziej powszechnie występujące na rynku, a zarazem najchętniej wybierane przez naszych klientów. Zarówno większe, jak i mniejsze butelki pakujemy w wygodne zgrzewki, które umieszczamy na palecie. Na jednej palecie mieszczą się odpowiednio: 504 butelki 1,5-litrowe i 1512 butelek 0,5-litrowych.

Woda z dostawą do firmy

Jako producent i dystrybutor wody Staropolska, dostarczamy ją bezpośrednio do firm. Dzięki temu w pełni kontrolujemy jej jakość i świeżość. Zamówiona woda dociera do Państwa wprost z naszej hurtowni wody mineralnej.

Woda mineralna gazowana

Na pewno wiele osób zastanawia się, czy akurat woda mineralna gazowana będzie odpowiednim wyborem dla pracowników firmy. To oczywiście kwestia indywidualnych preferencji. By dokonać właściwego wyboru, dobrze wiedzieć, że picie wody nasyconej dwutlenkiem węgla może mieć pozytywny wpływ na ogólne funkcjonowanie organizmu człowieka. Przede wszystkim stymuluje przyswajanie magnezu i wapnia, w które bogata jest Staropolska. To szczególnie ważne pierwiastki, których niedobór może wzrastać w sytuacjach wzmożonego wysiłku intelektualnego, fizycznego i wtedy, kiedy jesteśmy wystawieni na działanie stresu.

Więcej
There are 5 products.

Naturalna woda mineralna Staropolska bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki bardzo smacznej wody bogatej w magnez i wapń. Dostawa GRATIS (CAŁA POLSKA) - zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia. 84 zgrzewki po 6 sztuk w palecie jednorazowej. Woda bezpośrednio od producenta. DOSTAWA GRATIS NA...

498,96 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska gazowana bogata w magnez i wapń o niskiej zawartości sodu. 1512 butelek na palecie. Dostawa GRATIS!  Paleta jednorazowa.

937,44 zł netto

Naturalna woda mineralna w butelkach zwrotnych. Darmowa dostawa - cała Polska! Butelki szklane zwrotne o pojemności 0,33l z zamknięciem koronkowym typu "pryoff" (kapsel). Staropolska to woda alkaliczna o pH ~7,8 bogata w magnez i wapń o niskiej zawartości sodu. Paleta, w skład której wchodzi 56 skrzynek po 20 butelek.

1 362,80 zł netto

Naturalna woda mineralna w butelkach zwrotnych. Darmowa dostawa - cała Polska! Butelki szklane zwrotne o pojemności 0,33l z zamknięciem koronkowym typu "TWIST-OFF" (kapsel odkręcany). Staropolska to woda alkaliczna o pH ~7,8 bogata w magnez i wapń o niskiej zawartości sodu. Paleta, w skład której wchodzi 48 skrzynek po 24 butelki.

2 207,28 zł netto

Butelka z tworzywa 100% z recyklingu. Bądź EKO! Naturalna woda mineralna Staropolska bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki bardzo smacznej wody bogatej w magnez i wapń. 84 zgrzewki po 6 sztuk w palecie jednorazowej. Woda bezpośrednio od producenta. DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

599,76 zł netto
Showing 1 - 5 of 5 items

wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top