Woda gazowana na palety - dla firm i biur 

Woda butelkowana dla firm

Staropolska to wyjątkowa woda mineralna. Ceniona jest za swój unikalny skład, który zapewnia jej wysoka zawartość wapnia oraz magnezu. Łączna suma występujących w niej składników mineralnych to prawie 621 mg/l. Jako woda do firmy sprawdza się idealnie. Ze względu na swój skład jest najbardziej odpowiednią wodą do codzie...

Woda butelkowana dla firm

Staropolska to wyjątkowa woda mineralna. Ceniona jest za swój unikalny skład, który zapewnia jej wysoka zawartość wapnia oraz magnezu. Łączna suma występujących w niej składników mineralnych to prawie 621 mg/l. Jako woda do firmy sprawdza się idealnie. Ze względu na swój skład jest najbardziej odpowiednią wodą do codziennego użytku.

Gazowana woda mineralna na palecie

By cieszyć się zdrowiem, powinniśmy nawadniać swój organizm ok. 2 litrami wody dziennie. Mając pod ręką butelkę wody mineralnej o określonej pojemności, dużo łatwiej kontrolować wypijaną ilość. To bardzo wygodna forma dbania o siebie. W miejscu pracy najłatwiej to zrobić, ponieważ spędzamy tu najwięcej czasu.

Mineralną wodą gazowaną Staropolska napełniamy 1,5 litrowe i 0,5 litrowe butelki. Takie pojemności butelek to najbardziej powszechnie występujące na rynku, a zarazem najchętniej wybierane przez naszych klientów. Zarówno większe, jak i mniejsze butelki pakujemy w wygodne zgrzewki, które umieszczamy na palecie. Na jednej palecie mieszczą się odpowiednio: 504 butelki 1,5-litrowe i 1512 butelek 0,5-litrowych.

Woda z dostawą do firmy

Jako producent i dystrybutor wody Staropolska, dostarczamy ją bezpośrednio do firm. Dzięki temu w pełni kontrolujemy jej jakość i świeżość. Zamówiona woda dociera do Państwa wprost z naszej hurtowni wody mineralnej.

Woda mineralna gazowana

Na pewno wiele osób zastanawia się, czy akurat woda mineralna gazowana będzie odpowiednim wyborem dla pracowników firmy. To oczywiście kwestia indywidualnych preferencji. By dokonać właściwego wyboru, dobrze wiedzieć, że picie wody nasyconej dwutlenkiem węgla może mieć pozytywny wpływ na ogólne funkcjonowanie organizmu człowieka. Przede wszystkim stymuluje przyswajanie magnezu i wapnia, w które bogata jest Staropolska. To szczególnie ważne pierwiastki, których niedobór może wzrastać w sytuacjach wzmożonego wysiłku intelektualnego, fizycznego i wtedy, kiedy jesteśmy wystawieni na działanie stresu.

Więcej
There are 2 products.

Naturalna woda mineralna Staropolska bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki bardzo smacznej wody bogatej w magnez i wapń. Dostawa GRATIS (CAŁA POLSKA) - zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia. 84 zgrzewki po 6 sztuk w palecie jednorazowej. Woda bezpośrednio od producenta. DOSTAWA GRATIS NA...

448,56 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska gazowana bogata w magnez i wapń o niskiej zawartości sodu. 1512 butelek na palecie. Dostawa GRATIS!  Paleta jednorazowa.

937,44 zł netto
Showing 1 - 2 of 2 items

Top

}