Woda mineralna 1,5l na paletach dla pracowników 

Woda mineralna w butelkach PET o pojemności 1,5l

Dostawa wody mineralnej wprost do firmy

Dobrej jakości woda mineralna powinna być dostępna w każdym miejscu pracy. Jej regularne picie wspiera koncentrację i dobre samopoczucie, podnosi poziom energii i zwiększa produktywność mózgu. Żaden inny napój nie dotlenia tak dobrze organizmu. Staropolska t...

Woda mineralna w butelkach PET o pojemności 1,5l

Dostawa wody mineralnej wprost do firmy

Dobrej jakości woda mineralna powinna być dostępna w każdym miejscu pracy. Jej regularne picie wspiera koncentrację i dobre samopoczucie, podnosi poziom energii i zwiększa produktywność mózgu. Żaden inny napój nie dotlenia tak dobrze organizmu. Staropolska to bardzo dobry wybór ze względu na dobrze przyswajalny magnez, którego ma więcej niż 90% wód na Polskim rynku.

Regularna dostawa wody mineralnej to doskonały sposób, by zadbać o ważne potrzeby każdego z nas. Wystarczy założyć zamówienie, a my dostarczymy ją w ciągu 24 h bezpośrednio do firmy. Dostawa jest darmowa na terenie całego kraju.

Staropolska – woda mineralna dla pracowników

Wybierając wodę mineralną dla pracowników, trzeba zwrócić uwagę na jej jakość. Wśród średnio zmineralizowanych naturalnych wód mineralnych Staropolska jest jedną z najlepszych. Ma unikalne alkaiczne pH (7.8) i niezwykle dobry balans związków mineralnych – dużą zawartość magnezu i wapnia przy niskiej zawartości sodu. Magnez i wapń to pierwiastki życia. Potrzebujemy ich, by cieszyć się energią i zdrowiem. Pijąc Staropolską na co dzień, można łatwo uzupełnić te pierwiastki.

Paleta wody 1,5 l

Nasza hurtownia wody mineralnej oferuje palety wody w 1,5 litrowych butelkach. Na jednej palecie mieszczą się 504 butelki, dodatkowo zapakowane w wygodne zgrzewki z uchwytami. Jednostkowy koszt butelki to jedynie 0,85 zł.

Zamawiając paletę wody nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z wysyłką. Zamówienie można bardzo wygodnie złożyć w naszym sklepie internetowym, a także mailowo lub telefonicznie. Jako producent wody mineralnej dajemy gwarancję, że dostarczana przez nas woda jest świeża i często dostarczana jest zaledwie kilka dni po wydobyciu i nalaniu do butelek!

Woda mineralna 1,5 l

1,5-litrowe butelki wody mineralnej to na pewno najbardziej popularna i najczęściej wybierana pojemność. W naszej ofercie każdy odnajdzie taki rodzaj wody, jaki odpowiada mu najbardziej.

Staropolska to trzy rodzaje wody: wysoko nasycone dla lubiących bąbelki, średnio nasycone dla tych, którzy lubią tylko delikatny gaz i niegazowane – najbardziej neutralne i naturalne.

Staropolska jako woda dla firm spełnia najważniejsze oczekiwania. Po pierwsze wspaniale smakuje, ma neutralny zapach i smak oraz bardzo pożądany balans minerałów. Po drugie, jednostkowa cena butelki w relacji do jakości wody jest z pewnością zadowalająca. Wiemy, że w największe upały przywożenie wody do firmy pochlania wiele czasu i energii. Generuje także niepotrzebne koszty. Sprawdziliśmy i dziś już wiemy, że średni czas jaki nasi Kliencie poświęcają na złożenie zamówienia wynosi 15 sekund. Tyle wystarczy aby następnego zrealizowana była dostawa świeżej wody mineralnej wysokiej jakości.

Więcej
There are 4 products.

504 butelki naturalnej wody mineralnej Staropolska niegazowanej o pojemności 1,5l Woda alkaliczna o pH 7,8 Neutralny smak oraz zapach. Znacząca zawartość wapnia i magnezu, niskosodowa. Darmowa dostawa (CAŁA POLSKA) - zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10 realizujemy tego samego dnia.

498,96 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska lekkogazowana, bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki o pojemności 1,5l bardzo smacznej wody mineralnej. DARMOWA DOSTAWA - CAŁA POLSKA. Zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia!

498,96 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki bardzo smacznej wody bogatej w magnez i wapń. Dostawa GRATIS (CAŁA POLSKA) - zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia. 84 zgrzewki po 6 sztuk w palecie jednorazowej. Woda bezpośrednio od producenta. DOSTAWA GRATIS NA...

498,96 zł netto

Butelka z tworzywa 100% z recyklingu. Bądź EKO! Naturalna woda mineralna Staropolska bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki bardzo smacznej wody bogatej w magnez i wapń. 84 zgrzewki po 6 sztuk w palecie jednorazowej. Woda bezpośrednio od producenta. DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

599,76 zł netto
Showing 1 - 4 of 4 items

wodadlafirmy.pl to producent wody mineralnej i hurtownia, której specjalnością jest dostawa wody butelkowanej do firm. Nasze doświadczenie? Jako producent wody mineralnej i dystrybutor napojów działamy nieprzerwanie od 1986 roku. Jako hurtownia wody obejmujemy swoim zasięgiem całą Polskę. Produkujemy naturalną wodę mineralną Staropolska. To znakomita woda alkaiczna (pH 7,8), średnio zmineralizowana, niskosodowa o znaczącej zawartości magnezu i wapnia. Potwierdzają to liczne opinie naszych Klientów oraz ranking wód mineralnych NutriRank. Tania woda mineralna jaką jest Staropolska to jednocześnie jedna z najbardziej cenionych wód w Polsce. Jej atrakcyjna cena jest wynikiem bezpośredniej dystrybucji od producenta do jej końcowych użytkowników, naszych Klientów. Cena hurtowa wody od 0,62zł netto za butelkę 0,5l , dostawa gratis w całej Polsce. W drugim kwartale 2020 dostępna będzie także woda mineralna w szklanych butelkach zwrotnych o pojemności 0,33l oraz 0,7l. 

Kraków Łódź Bydgoszcz Toruń Poznań Wrocław Gdańsk Gdynia Sopot Katowice Zabrze Chorzów Sosnowiec Siemianowice Śląskie Bielsko-Biała Częstochowa Kielce Legnica Lublin Olsztyn Rzeszów Szczecin Tychy Będzin Dąbrowa Górnicza Mikołów Ostróda Ruda Śląska Zawiercie Zielona Góra Bytom Piotrków Trybunalski Opole Koszalin Słupsk Jelenia Góra Rumia Reda Wejherowo Pruszcz Gdański Rybnik Białystok Elbląg Kołobrzeg Radom Tarnów Lublin Płock Wałbrzych Skierniewice Wieliczka Gorzów-Wielkopolski Piekary Śląskie Tarnowskie Góry Świdnica Łowicz Żyrardów Siedlce Kalisz Ostrów Wielkopolski Mińsk Mazowiecki Wodzisław Śląski Inowrocław Włocławek Aleksandrów Kujawskich Ciechocinek Kutno Bochnia Dębno Brzesko Łódź 

#wodamineralna #wodaalkaliczna #wodadlafirmy #wodadofirmy #wodazmagnezem

Top