Woda mineralna 1,5l na paletach dla pracowników 

Woda mineralna w butelkach PET o pojemności 1,5l

Dostawa wody mineralnej wprost do firmy

Dobrej jakości woda mineralna powinna być dostępna w każdym miejscu pracy. Jej regularne picie wspiera koncentrację i dobre samopoczucie, podnosi poziom energii i zwiększa produktywność mózgu. Żaden inny napój nie dotlenia tak dobrze organizmu. Staropolska t...

Woda mineralna w butelkach PET o pojemności 1,5l

Dostawa wody mineralnej wprost do firmy

Dobrej jakości woda mineralna powinna być dostępna w każdym miejscu pracy. Jej regularne picie wspiera koncentrację i dobre samopoczucie, podnosi poziom energii i zwiększa produktywność mózgu. Żaden inny napój nie dotlenia tak dobrze organizmu. Staropolska to bardzo dobry wybór ze względu na dobrze przyswajalny magnez, którego ma więcej niż 90% wód na Polskim rynku.

Regularna dostawa wody mineralnej to doskonały sposób, by zadbać o ważne potrzeby każdego z nas. Wystarczy założyć zamówienie, a my dostarczymy ją w ciągu 24 h bezpośrednio do firmy. Dostawa jest darmowa na terenie całego kraju.

Staropolska – woda mineralna dla pracowników

Wybierając wodę mineralną dla pracowników, trzeba zwrócić uwagę na jej jakość. Wśród średnio zmineralizowanych naturalnych wód mineralnych Staropolska jest jedną z najlepszych. Ma unikalne alkaiczne pH (7.8) i niezwykle dobry balans związków mineralnych – dużą zawartość magnezu i wapnia przy niskiej zawartości sodu. Magnez i wapń to pierwiastki życia. Potrzebujemy ich, by cieszyć się energią i zdrowiem. Pijąc Staropolską na co dzień, można łatwo uzupełnić te pierwiastki.

Paleta wody 1,5 l

Nasza hurtownia wody mineralnej oferuje palety wody w 1,5 litrowych butelkach. Na jednej palecie mieszczą się 504 butelki, dodatkowo zapakowane w wygodne zgrzewki z uchwytami. Jednostkowy koszt butelki to jedynie 0,85 zł.

Zamawiając paletę wody nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów związanych z wysyłką. Zamówienie można bardzo wygodnie złożyć w naszym sklepie internetowym, a także mailowo lub telefonicznie. Jako producent wody mineralnej dajemy gwarancję, że dostarczana przez nas woda jest świeża i często dostarczana jest zaledwie kilka dni po wydobyciu i nalaniu do butelek!

Woda mineralna 1,5 l

1,5-litrowe butelki wody mineralnej to na pewno najbardziej popularna i najczęściej wybierana pojemność. W naszej ofercie każdy odnajdzie taki rodzaj wody, jaki odpowiada mu najbardziej.

Staropolska to trzy rodzaje wody: wysoko nasycone dla lubiących bąbelki, średnio nasycone dla tych, którzy lubią tylko delikatny gaz i niegazowane – najbardziej neutralne i naturalne.

Staropolska jako woda dla firm spełnia najważniejsze oczekiwania. Po pierwsze wspaniale smakuje, ma neutralny zapach i smak oraz bardzo pożądany balans minerałów. Po drugie, jednostkowa cena butelki w relacji do jakości wody jest z pewnością zadowalająca. Wiemy, że w największe upały przywożenie wody do firmy pochlania wiele czasu i energii. Generuje także niepotrzebne koszty. Sprawdziliśmy i dziś już wiemy, że średni czas jaki nasi Kliencie poświęcają na złożenie zamówienia wynosi 15 sekund. Tyle wystarczy aby następnego zrealizowana była dostawa świeżej wody mineralnej wysokiej jakości.

Więcej
There are 3 products.

504 butelki naturalnej wody mineralnej Staropolska niegazowanej o pojemności 1,5l Wspaniały smak, neutralny zapach i bogactwo minerałów takich jak magnez i wapń. Darmowa dostawa (CAŁA POLSKA) - zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10 realizujemy tego samego dnia!

448,56 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska lekkogazowana, bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki o pojemności 1,5l bardzo smacznej wody mineralnej. DARMOWA DOSTAWA - CAŁA POLSKA. Zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia!

448,56 zł netto

Naturalna woda mineralna Staropolska bogata w magnez i wapń, niskosodowa. Paleta - 504 butelki bardzo smacznej wody bogatej w magnez i wapń. Dostawa GRATIS (CAŁA POLSKA) - zamówienia złożone w dzień roboczy do godziny 10:00 realizujemy tego samego dnia. 84 zgrzewki po 6 sztuk w palecie jednorazowej. Woda bezpośrednio od producenta. DOSTAWA GRATIS NA...

448,56 zł netto
Showing 1 - 3 of 3 items

Top

}